Dzień dobry, miło Cię widzieć!

Nazywam się Anna Przybysz. Pracuję jako konsultantka i trenerka w obszarze Public Relations oraz komunikacji. Pomagam firmom i organizacjom w planowaniu, tworzeniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań z zakresu PR oraz content marketingu.

Jeśli szukasz pomocy i wsparcia w temacie PR-u/content marketingu, to jesteś we właściwym miejscu.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić.

...

Poznajmy się

Posiadam dyplom Polskiego Stowarzyszenia Public Relations w zakresie prowadzenia nowoczesnej komunikacji w praktyce. Jestem także absolwentką studiów kulturoznawczych.

Przez wiele lat pracy w branży Public Relations, byłam świadkiem spektakularnych porażek wartościowych projektów. Mimo niekwestionowanej jakości nie wzbudzały one zainteresowania odbiorców. Byłam również świadkiem sukcesów miernych wydarzeń, które zyskały rozgłos dzięki medialnemu szumowi.

Jestem po to by promować projekty, osoby, wydarzenia, które niosą ze sobą wartość dodaną. Jestem wierna zasadzie, że komunikacja (z łać. communis) to wspólnota działania, a relations to szczere relacje.

Jak pracuję?

Od dwóch lat pracuję jako freelancer, czyli tzw. “wolny strzelec”. Z Klientami współpracuję głównie projektowo i zdalnie. W dobie szybkiego Internetu, Wi-fi i komunikatorów, odległość nie stanowi już żadnego problemu. Daj się przekonać :)

Pomagam firmom i organizacjom w skutecznym przekazie i kontaktach z mediami.

Miałam przyjemność pracować z takimi firmami jak: Icon Strategies, Fuzers Service Design, OffOn Agency, TechSoup NGO, Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami, Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, musk, i-systems.

Chcesz bym pomogła Twojej firmie? Napisz lub zadzwoń do mnie!

Moja filozofia działania

W świecie masowej produkcji i szablonowych rozwiązań proponuję indywidualne podejście, dialog oraz szczyptę humoru, którą dorzucam do wszystkich projektów gratis. Myślę nieszablonowo i działam niekonwencjonalnie. W przeciwieństwie do dużych agencji, dla mnie nie jesteś kolejnym klientem do odhaczenia.

Szkolę i doradzam

Jestem praktykiem branży PR dlatego możesz mnie spotkać na konferencjach i imprezach branżowych gdzie występuję w charakterze prelegenta/szkoleniowca lub uczę się nowych rzeczy od innych.

Można mnie było zobaczyć na scenie między innymi:

Social Media Week Warsaw - gdzie prowadziłam konwersatorium o roli social media w PR
Marketing Progress we Wrocławiu - gdzie prowadziłam warsztaty z content marketingu i zajęłam II miejsce w kategorii najlepszy warsztat w ocenie publiczności
CRASHMondays w Krakowie - prelekcja na temat content marketingu w branży marek z zakazami

Ponadto prowadzę szkolenia otwarte i zamknięte dla firm i organizacji. Jestem także wykładowcą akademickim Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie oraz we Wrocławiu.

Jeżeli chcesz bym poprowadziła szkolenie w Twojej firmie, napisz do mnie na pr na annaprzybysz kropka com lub zadzwoń.

Publikuję

Moje artykuły możesz znaleźć na łamach portali i prasy branżowej, m.in. w Marketer+, PRoto, Prowly, Nowy Marketing.

Oto niektóre moje teksty:

  • Content marketing w procesie budowania doświadczeń klienta dla Marketing Progress
  • 5 praktycznych porad SEO dla PR-owców dla PRoto. Artykuł znalazł się w Top 5 najchętniej czytanych artykułów 2017 roku
  • Komentarz ekspercki w temacie Public Relations dla Prowly
  • Blogi w e-commerce dla Marketer+
  • Content marketing w e-commerce dla Wzorowy Sklep

Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu artykułów lub treści na bloga - zapoznaj się z moją ofertą.

A po godzinach

Po godzinach nałogowo czytam książki i oglądam seriale na Netflixie. Możesz mnie także spotkać w muzeum, teatrze lub kinie. Kulturze zawsze mówię TAK.

Rekomendacje

W czym mogę Ci pomóc?

Pracuję jako freelancer, czyli tzw. “wolny strzelec”.

Pomagam firmom i organizacjom w skutecznym przekazie oraz kontaktach z mediami.

pr na annaprzybysz kropka com