Anna PrzybyszKontakt ze mną

  • Telefon: +48 609 373 405
  • pr na annaprzybysz kropka com

Napisz do mnieAdministratorem Państwa danych osobowych jest Public Relations Anna Przybysz, Ul. Stefana Batorego 6C/3, 44-194 Knurów, NIP: 631 246 3701, e-mail: ado@annaprzybysz.com.
Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych osobowych, jak i prawa do wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania.
Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Public Relations Anna Przybysz, możesz się skontaktować z nami wykorzystując powyższy adres e-mail: ado@annaprzybysz.com.